fbpx

Instruktor

Tomek Dudarski

Instruktor Tomek Dudarski

prowadzi

ponadto

I Liq Chuan to unikalna sztuka walki. Skupia się na rozwoju wewnętrznej świadomości i umiejętności walki. Jej wyjątkowa metoda treningu pomaga, w sposób systematyczny, rozwijać umiejętności fizyczne, mentalne i duchowe. Kładzie nacisk na bycie tu-i-teraz, na świadomość każdego elementu ruchu, świadomość zjednoczenia z partnerem/przeciwnikiem.

Moim zadaniem jest prowadzenie przez ścieżkę treningową, przekazywanie filozofii i zasad tej sztuki walki. Pomagam zrozumieć i rozwijać umiejętności takie jak koncentracja, wyczucie, płynność ruchu i elastyczność umysłu. Podczas treningów staram się zapewnić odpowiednie wskazówki, aby pomóc odkryć i rozwijać wewnętrzne siły.

Podczas treningów I Liq Chuan często ćwiczymy z partnerem. Takie ćwiczenia pomagają zrozumieć zasady i umiejętność reagowania na siłę przeciwnika. Jest to bardzo ważny element treningu ponieważ kontakt z partnerem zmienia naszą percepcję i reakcje. Instruktor jestem przewodnikiem, który prowadzi przez różne etapy, pomaga poprawiać umiejętności i zrozumieć głębsze aspekty sztuki.

I Liq Chuan pozwala na ujrzenie ruchu w zupełnie innym aspekcie niż w tradycyjnych sztukach walki. Dzięki umiejętności analizy ruchu, masz możliwość jego optymalizacji i doskonalenia, nie tylko przez ciągłe powtarzanie błędnych schematów.

Ważnym elementem I Liq Chuan jest również filozofia Zhong Xin Dao, filozofia równowagi, która ma zastosowanie nie tylko w walce, ale także w życiu codziennym. Jako instruktor I Liq Chuan, chcę przekazać uczniom idee równowagi, samokontroli i umiejętności radzenia sobie z sytuacjami stresowymi.

I Liq Chuan to nie tylko sztuka walki. To także  umiejętności wewnętrznej świadomości i Zhong Xin Dao, filozofia równowagi. Daje narzędzia, które pozwalają na rozwój umysłu, ciała i ducha, a także pomagam w zrozumieniu głębszych aspektów sztuk walki i życia.

Certyfikaty

Discipleship certificate

Student level 5 certificate

Instructor level 2 certificate

Shopping Cart
Scroll to Top